Lazerle Göz Çizdirme

Lazerle Göz Çizdirme Fiyatları

2018 Lazer Epilasyon Seans Fiyatları Listesi

Her bölge için bay ve bayanda lazer tedavi fiyatlandırmasını aşağıda bulabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki bu fiyatlandırma her firma ve şehre göre değişiklik gösterebilir. Önemli bir not olarak belirtmek isteriz ki Tıbbi işlem statüsünde yer alan uygulama ve tedavilerin gerçek fiyatlarının web sitelerinde yer alması Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmıştır. Bu sebeple aşağıda size sunduğumuz fiyatlar sizin genel bir bilginiz olması açısından hazırlanan temsili ortalama fiyatlardır, gerçek fiyatlandırmaları öğrenmek için tedavi merkezleri ile iletişim halinde olmanız gerekmektedir.

Kadın ve Erkek İçin Tüm Vücut Lazer Epilasyon Seans Fiyatları
KADIN ERKEK
Bölge Seans Fiyatı Bölge Seans Fiyatı
Tüm Genital 147 TL Sakal Üstü 58 TL
Koltuk Altı 58 TL Boyun 58 TL
Yarım Alt Bacak 316 TL Ense 58 TL
Tam Bacak 594 TL Genital 382 TL
Tüm Vücut Yüz Hariç 785 TL Göğüs 382 TL
Tüm yüz 161 TL Tüm Vücut 1629 TL
Bıyık 51 TL Göğüs ve Omuz 499 TL
Bikini 88 TL Omuz 198 TL
Çene 51 TL Sırt ve Omuz 499 TL
Yarım Kol 198 TL Sırt 382 TL
Favori 51 TL Kuyruk Sokumu 255 TL
Göbek 51 TL Tüm Kol 382 TL
Göğüs Arası 51 TL Kaş Arası 37 TL
Lazer Epilasyona Nasıl Hazırlanılır?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüyleri lazerle yakmaktan çok daha fazlasıdır. Bu bir bilgi ve tecrübe işidir. Size tavsiyemiz, lazer tedaviye karar verdiyseniz, öncelikle sitemiz üzerinden en iyi lazer tedavi merkezlerini incelemeniz ve işinde tecrübeli olmayan, ucuza iş yapıp müşteri çekmeye çalışan merkezlerden uzak durmanızdır.

Eğer yakın bir tarihte tedaviye başlamak ve tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız, tıraş ve ağdadan, tedaviden 6 hafta öncesinden itibaren durmanız gerekmektedir. Lazer ışınları direkt olarak kökleri hedeflediği için, tüylerinizde geçici çözümler ile yapılan azalmalar, lazerin o bölgelere tesir etmemesine yol açabilir.

 

Son olarak tedavi öncesi ve sonrasındaki 6 hafta boyunca güneş ışığından uzak durmanız gerekmektedir. Lazer epilasyon, güneş ışınlarına maruz kalan tüylere yeterli verimlilikte tedavi uygulayamamaktadır.

Lazer Epilasyon Süreci Nasıl Gerçekleşmekte?

Tedavi uygulanmadan hemen önce, tüyleriniz birkaç milimetre kalacak şekilde tıraşlanır. Sonrasında lazer ekipmanı, derinizin rengine, kalınlığına ve vücudunuzda tüylerin bulunduğu bölgeye göre ayarlanır.

Kullanılacak lazere göre hem siz hem de tedaviyi uygulayacak olan teknisyen, özel gözlükler takmak zorunda olabilir. Aynı zamanda gerekirse, cildinizin üst tabakasını korumak için özel bir soğutucu cihaz veya özel jeller kullanılabilir. Bu hem lazerin derinizin altına, direkt olarak tüyün köküne ulaşmasını kolaylaştıracak, hem de cildinizin zarar görmesini engelleyecektir.

Daha sonrasında, teknisyen belirli bir bölge seçecek ve bu küçük bölgede tedavi işlemine başlayacaktır. Kısa bir uygulamanın ardından ortalama olarak 7 dakika bekleyecek ve en doğru ayarı kullandığından, cildinize zarar vermediğincen emin olmaya çalışacaktır.

Tedavi tamamlandığında ise size buz kalıpları, soğutucu kremler/losyonlar veya soğuk su verilebilir ve istediğiniz bölgede kullanmanız tavsiye edilebilir. Bu işlem ısısı artan cildinizi rahatlatacaktır. Bundan sonraki seans 4 ile 6 hafta sonra uygulanacaktır. Tüyler uzamayı durdurana kadar seanslar devam etmelidir.

Lazerle Göz Çizdirme
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !